Филтри -

Градежни машини SCANIA од Финска

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини SCANIA од Финска: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Година Километража 765000 км Сила
Финска, Jyväskylä
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел Lokomo Носивост 40000 кг
Година 1982 Километража 32000 км Сила 280 кс
Финска, HELSINKI
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Носивост 17700 кг
Година 03/1998 Километража 1046000 км Сила 390 kW
Финска, HELSINKI
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Возило со дигалка со корпа
Модел 2 Висина на подигање 27 м
Година 1991-03 Километража 600000 км Сила 280 кс
Финска, Turku
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Модел 12000L Носивост 20750 кг
Година 04/1999 Километража 773000 км Сила 400 кс
Финска, HELSINKI
Контактирајте го продавачот
74.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 6 Висина на подигање 122 м Носивост 16625 кг
Година 2014-08-01 Километража 584520 км Сила 519 кс
Финска, Tuusula
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Година 03/2000 Километража 560000 км Сила 265 kW
Финска, HELSINKI
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се