Филтри -

Градежни машини SCANIA од Европа

Резултати од пребарување: 216 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

216 огласа: Градежни машини SCANIA

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
321.181 € Со вклучен ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 6
Година 2015-06 Километража 129276 км Сила
Германија, Regensburg
Контактирајте го продавачот
47.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 10/2013 Километража 221000 км Сила
Полска, Opole
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5 Модел open laadbak met 3 borden per kant Носивост 12047 кг
Година 2012 Километража 587750 км Сила
Холандија, Hoogblokland
Контактирајте го продавачот
161.500 € Без ДДВ
Вакуум багер
Модел Larsen FlexVac 311
Година 2008 Километража 88160 км Сила
Полска, Niwy 8
Контактирајте го продавачот
82.200 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година Километража 200000 км Сила
Полска, Gdańsk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 2014 Километража 115000 км Сила
Бугарија, Trud/Plovdiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 6 Носивост 18602 кг
Година 2017 Километража 188748 км Сила
Белгија, Overpelt
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 4
Година 11/2007 Километража 198000 км Сила
Португалија, Lisboa
Контактирајте го продавачот
125.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5
Година 2022 Километража 237 км Сила
Германија, Karlsruhe
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 1990 Километража 380000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Година 1990 Километража 380000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5
Година 2012-05 Километража 270000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
3 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
46.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5
Година 2013-07 Километража 240000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
3 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
23.450 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 5 Носивост 6670 кг
Година 2013-09-12 Километража 625051 км Сила
Холандија, Waalwijk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5 Носивост 11890 кг
Година 2008-11-11 Километража 552752 км Сила
Холандија, Gilze
Контактирајте го продавачот
79.380 € PLN 360.000 PLN
Автодигалка
Носивост 40000 кг
Година 2011 Километража 200000 км Сила
Полска, Warszawa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5 Модел open laadbak met 3 borden per kant Носивост 12047 кг
Година 2012 Километража 587750 км Сила
Холандија, Hoogblokland
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел 38 HDT Висина на подигање 36 м Дофат на стрела 23 м Носивост 1000 кг
Година 06/1998 Километража 137000 км Сила
Полска, Sopot
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Камион-мешалка
Година 11/2002 Километража 1077402 км Сила
Шпанија, Santa Fé GRANADA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел 43 mdt Висина на подигање 41 м Дофат на стрела 24 м
Година 08/2000 Километража 250000 км Сила
Полска, Sopot
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 3 Носивост 18540 кг
Година 2002 Километража 368599 км Сила
Естонија, Maardu
Контактирајте го продавачот
32.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 4 Носивост 17580 кг
Година 09/2007 Километража 621180 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5 Носивост 15610 кг
Година 08/2012 Километража 294088 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5 Носивост 15440 кг
Година 03/2011 Километража 270000 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
15.900 €
Возило со дигалка со корпа
Година 1977 Километража Сила
Финска, Turku
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 216 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се