Филтри -

Градежни машини SCANIA од Естонија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

8 огласа: Градежни машини SCANIA од Естонија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
32.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 4 Носивост 17580 кг
Година 09/2007 Километража 621180 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5 Носивост 15610 кг
Година 08/2012 Километража 294088 км Сила
Естонија, Sauga vald
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5 Носивост 15440 кг
Година 03/2011 Километража 270000 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Машина за набивање столбови
Евро Euro 3
Година 03/2003 Километража Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 5 Модел HMF 1702
Година 2008 Километража 948800 км Сила
Естонија, Purku
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 1976 Километража Сила
Естонија, Keila
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 1998 Километража 1007999 км Сила
Естонија, Keila
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 04/1993 Километража 636000 км Сила
Естонија, Padise
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се