Филтри -

Градежни машини SCANIA од Белгија

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

17 огласа: Градежни машини SCANIA од Белгија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
48.850 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 196507 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
147.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 5
Година 01/2012 Километража 550354 км Сила
Белгија, Meer
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 4 Носивост 17230 кг
Година 01/2008 Километража 990000 км Сила
Белгија, Meer
Контактирајте го продавачот
17.250 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 2
Година 1996-05-05 Километража 546068 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 9200 кг
Година 01/1998 Километража 228171 км Сила
Белгија, Willebroek
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 12.3 м Носивост 10940 кг
Година 01/2007 Километража 457176 км Сила
Белгија, Overpelt
Контактирајте го продавачот
73.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 19080 кг
Година 2015-12-08 Километража 108203 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
75.450 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 19230 кг
Година 2016-06-20 Километража 112260 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
75.450 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 19230 кг
Година 2016-06-20 Километража 124967 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 2
Година 01/2000 Километража 563379 км Сила
Белгија, Overpelt
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 3 Носивост 19020 кг
Година 01/2007 Километража 255473 км Сила
Белгија, Overpelt
Контактирајте го продавачот
78.750 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 19230 кг
Година 2016-06-20 Километража 97850 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
72.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 19080 кг
Година 2015-12-08 Километража 146748 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
75.450 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 19080 кг
Година 2015-12-08 Километража 85170 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
69.950 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 4
Година 2009-02-27 Километража 422810 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
31.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 4 Носивост 16580 кг
Година 2007-05-18 Километража 452924 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
74.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 18955 кг
Година 2016-12-02 Километража 148666 км Сила
Белгија, Handzame
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се