Филтри -

Градежни машини SCANIA

Резултати од пребарување: 151 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини SCANIA: 151 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
80.000 €
Пумпа за бетон
Евро Euro 5 Модел 27
Година 06/2007 Километража 550000 км Сила 560 кс
Северна Македонија, Ruzhanchino
Контактирајте го продавачот
35.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 4
Година 2006 Километража 438000 км Сила 500 кс
Полска, Wejherowo
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Модел 2006 MODEL YEAR
Година 06/2006 Километража 450000 км Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Модел 2006
Година 06/2006 Километража 450000 км Сила 380 кс
Турција
Контактирајте го продавачот
17.900 €
Автодигалка
Година 1997 Километража 715000 км Сила 265 kW
Естонија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5 Висина на подигање 30 м
Година 2013-06-27 Километража 376944 км Сила 500 кс
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
241.000 € Без ДДВ
Вакуум багер
Година 2011 Километража 112000 км Сила
Полска, Niwy 8
камион-мешалка IMER-L&T 2006 на шасија SCANIA P360 камион-мешалка IMER-L&T 2006 на шасија SCANIA P360
2
Контактирајте го продавачот
31.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Модел 2006
Година 02/2006 Километража 600000 км Сила
Турција, SİNCAN / ANKARA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 3 Модел 63m X-6RZ 2013
Година 04/2013 Километража 4978 км Сила 470 кс
Кина, Changsha Shi
Контактирајте го продавачот
98.600 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Модел 32RZ5170
Година 2009 Километража 250000 км Сила 228 kW
Литванија, Ginkunai
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Висина на подигање 32 м Носивост 6315 кг
Година 01/1987 Километража 90580 км Сила 252 кс
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
15.480 € SEK 159.000 SEK
Камион-мешалка
Година 2002 Километража 809664 км Сила
Шведска, Norrbotten
ATS Sweden AB
Продавач на Machineryline: 2 години
Контактирајте го продавачот
19.380 € SEK 199.000 SEK
Камион-мешалка
Година 2001 Километража 696124 км Сила
Шведска, Norrbotten
ATS Sweden AB
Продавач на Machineryline: 2 години
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Висина на подигање 320 м Носивост 6315 кг
Година 01/1987 Километража 90580 км Сила 252 кс
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 3 Висина на подигање 121 м
Година 01/2000 Километража 682700 км Сила 260 кс
Шведска, Kungsõngen (Stockholm)
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Покажи повеќе
Резултати од пребарување: 151 огласа
Прикажи
Претплати се