Филтри -

Градежни машини SANY од Полска

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини SANY од Полска: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2008 Километража Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
37.000 €
Багер гасеничар
Година 2015 Километража 1233 м/ч Сила
Полска, ROKITNO
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2021 Километража 5 м/ч Сила 20 кс
Полска, Rakoniewice
Контактирајте го продавачот
22.870 € PLN 104.900 PLN
Мини багер
Евро Euro 5
Година 2022 Километража 5 м/ч Сила 19.85 кс
Полска, Gryfino
Контактирајте го продавачот
37.050 € PLN 169.900 PLN
Мини багер
Евро Euro 5
Година 2022 Километража Сила 24.75 кс
Полска, Gryfino
Контактирајте го продавачот
29.420 € PLN 134.900 PLN
Мини багер
Евро Euro 5
Година 2022 Километража 5 м/ч Сила 20.67 кс
Полска, Gryfino
Контактирајте го продавачот
44.680 € PLN 204.900 PLN
Багер гасеничар
Евро Euro 5
Година 2022 Километража Сила 39.5 кс
Полска, Gryfino
Контактирајте го продавачот
97.910 € PLN 449.000 PLN
Багер гасеничар
Евро Euro 5
Година 2022 Километража Сила 107 кс
Полска, Gryfino
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се