Филтри -

Градежни машини SANY од Кина

Резултати од пребарување: 510 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини SANY од Кина: 510 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
50.000 US$ EUR ≈ 47.270 €
Пумпа за бетон
Година 05/2018 Километража 5200 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
18.935 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2020 Километража 1000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 03/2015 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 04/2015 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
24.426 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2020 Километража 1400 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.640 €
Мини багер
Носивост 7500 кг
Година 02/2019 Километража 1145 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
50.000 US$ EUR ≈ 47.270 €
Пумпа за бетон
Модел SY5382THB
Година 08/2018 Километража 5200 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
89.000 US$ EUR ≈ 84.140 €
Автодигалка
Марка на кран Tadano Носивост 75000 кг
Година 06/2012 Километража 56633 км Сила
Кина, shanghai
Контактирајте го продавачот
150.000 US$ EUR ≈ 141.800 €
Багер гасеничар
Година 06/2020 Километража 600 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
58.000 US$ EUR ≈ 54.840 €
Пумпа за бетон
Модел SY5382THB
Година 06/2018 Километража 2500 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 07/2012 Километража 60000 км Сила
Кина, 长沙市
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 03/2020 Километража 600 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2020 Километража 580 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2018 Километража 3500 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 33.090 €
Пумпа за бетон
Година 04/2018 Километража 5400 км Сила
Кина, Shanghai
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 510 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се