Филтри -

Градежни машини SANY - Казахстан

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини SANY - Казахстан: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2018 Километража Сила
Казахстан, Усть-Каменогорск
автодигалка SANY Palfinger STC250-5 автодигалка SANY Palfinger STC250-5
2
Контактирајте го продавачот
129.000 € KZT 63.500.000 KZT
Автодигалка
Година Километража Сила
Казахстан, Алматы
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2018 Километража 200 м/ч Сила
Казахстан, Усть-Каменогорск
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се