Филтри -

Градежни машини SANY од Европа

Резултати од пребарување: 96 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини SANY: 96 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2021-01-01 Километража Сила 140 кс
Холандија, Veghel
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2018-01-01 Километража 362 м/ч Сила 103 кс
Холандија, Krabbendijke
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2018-01-01 Километража 3 м/ч Сила 15 кс
Холандија, Krabbendijke
Контактирајте го продавачот
42.500 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2019-01-01 Километража 519 м/ч Сила 55 кс
Германија, Finowfurt Bei Berlin
Контактирајте го продавачот
89.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2018-01-01 Километража 1262 м/ч Сила 194 кс
Германија, Finowfurt Bei Berlin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2019-01-01 Километража 1590 м/ч Сила 166 кс
Германија, Finowfurt Bei Berlin
кран гасеничар SANY SCC4000
1
Контактирајте го продавачот
2.225.000 US$ EUR ≈ 1.914.000 €
Кран гасеничар
Висина на подигање 117 м Дофаќач 63 м Носивост 400000 кг
Година 2011 Километража 9573 м/ч Сила
Обединето Кралство, Billingham
кран гасеничар SANY SCC4000
1
Контактирајте го продавачот
1.864.000 € GBP 1.575.000 GBP
Кран гасеничар
Дофат на стрела 117 м Дофаќач 87 м Носивост 400000 кг
Година 2011 Километража 5275 м/ч Сила
Обединето Кралство, Billingham
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година Километража Сила
Германија
Контактирајте го продавачот
Багер гасеничар
Година 2021 Километража 18 м/ч Сила 105 кс
Италија, Anzola Emilia (BO)
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 6
Година 01/2021 Километража 1 м/ч Сила 19 кс
Холандија, Monster
Контактирајте го продавачот
аукција 5.000 €
Багер гасеничар
Година 2017 Километража Сила
Германија, Gnarrenburg
нови пумпа за бетон SANY SY37 RZ5-150
1
Контактирајте го продавачот
250.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 6 Модел SY37 RZ5-150
Година 2020 Километража Сила 285 kW
Полска, Gdańsk
Контактирајте го продавачот
87.800 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2021-01-01 Километража 14 м/ч Сила 141 кс
Холандија, Veghel
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Стационарна пумпа за бетон
Година 2014 Километража Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 96 огласа
Прикажи
Претплати се