Филтри -

Градежни машини SANY од Белорусија

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини SANY од Белорусија: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови мини багер SANY 18C
1
Контактирајте го продавачот
35.290 US$ EUR ≈ 30.520 €
Мини багер
Година 2021 Километража Сила 15 кс
Белорусија, Минская область, Минский район
Контактирајте го продавачот
44.610 US$ EUR ≈ 38.580 €
Багер гасеничар
Година 2021 Километража Сила 15.2 kW
Белорусија, Минская область, Минский район
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година 2021 Километража Сила 122 kW
Белорусија, Минская область, Минский район
Контактирајте го продавачот
48.000 US$ EUR ≈ 41.520 €
Багер гасеничар
Година 2021 Километража Сила 20.4 kW
Белорусија, Минская область, Минский район
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2021 Километража Сила 36 kW
Белорусија, Минская область, Минский район
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 2021 Километража Сила
Белорусија, Минская область, Минский район
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2021 Километража Сила 43 kW
Белорусија, Минская область, Минский район
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година 2021 Километража Сила 73 kW
Белорусија, Минская область, Минский район
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 2021 Километража Сила 122 kW
Белорусија, Минская область, Минский район
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2021 Километража Сила 138 kW
Белорусија, Минская область, Минский район
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се