Филтри -

Градежни машини SANY

Резултати од пребарување: 452 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини SANY: 452 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 4
Година 05/2014 Километража 5600 км Сила 230 кс
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 4 Висина на подигање 42 м Дофат на стрела 42 м Дофаќач 11 м Носивост 50000 кг Капацитет на крајот на стрелата 50 т Брзина на подигање на товар 20 м/мин Брзина 50 км/ч
Година 04/2015 Километража 3200 км Сила 230 кс
Кина, Shanghai
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 42 м Дофат на стрела 11 м Дофаќач 8 м Носивост 25000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1.1 т Брзина на подигање на товар 125 м/мин Брзина 125 км/ч
Година 01/2018 Километража 3100 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 38.670 €
Пумпа за бетон
Година 01/2017 Километража 5500 км Сила
Кина
нови мини багер SANY SY35UT
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2021 Километража Сила
Италија, Anzola Emilia (BO)
нови мини багер SANY SY35UT
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2021 Километража Сила
Италија, Anzola Emilia (BO)
нови мини багер SANY SY26UT
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година Километража Сила
Италија, Anzola Emilia (BO)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Евро Euro 5
Година 2018 Километража 2789 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Евро Euro 5
Година 2017 Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Евро Euro 5
Година 2018 Километража 2789 м/ч Сила 128 kW
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Евро Euro 5
Година 2019 Километража 2000 м/ч Сила 128 kW
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража 5000 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
80.000 US$ EUR ≈ 68.750 €
Автодигалка
Година Километража 6000 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража 4100 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража 4000 км Сила
Кина, Shanghai
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 452 огласа
Прикажи
Претплати се