Machineryline » Градежни машини » Градежни машини SANDVIKCATERPILLARFABOGENIEHITACHIJCBJLGKOMATSULIEBHERRVOLVOXCMG » Градежни машини SANDVIK од Обединетото Кралство
Филтри -

Градежни машини SANDVIK од Обединетото Кралство

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини SANDVIK од Обединетото Кралство: 16 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
400.000 €
Машина за дупчење
Година 2012 Километража 15000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Billingham
машина за дупчење SANDVIK D25KS машина за дупчење SANDVIK D25KS
2
Контактирајте го продавачот
400.000 US$ EUR ≈ 343.700 €
Машина за дупчење
Година 2008 Километража 5000 м/ч Сила 96 kW
Обединето Кралство, Billingham
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
115.000 US$ EUR ≈ 98.820 €
Машина за дупчење
Година 2009 Километража 7426 м/ч Сила
Обединето Кралство, Billingham
Контактирајте го продавачот
115.000 US$ EUR ≈ 98.820 €
Машина за дупчење
Година 2011 Километража 6851 м/ч Сила
Обединето Кралство, Billingham
Контактирајте го продавачот
130.000 €
Машина за дупчење
Година 2009 Километража Сила
Обединето Кралство, Billingham
Контактирајте го продавачот
60.000 €
Машина за дупчење
Година 2008 Километража 15392 м/ч Сила
Обединето Кралство, Billingham
Контактирајте го продавачот
72.000 €
Машина за дупчење
Година 2010 Километража 12653 м/ч Сила
Обединето Кралство, Billingham
Контактирајте го продавачот
120.000 €
Машина за дупчење
Година 2018 Километража 3280 м/ч Сила
Обединето Кралство, Billingham
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2018 Километража 2199 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesborough
Контактирајте го продавачот
170.000 US$ EUR ≈ 146.100 €
Машина за дупчење
Година 2013 Километража 6877 м/ч Сила
Обединето Кралство, Billingham
Контактирајте го продавачот
400.000 US$ EUR ≈ 343.700 €
Машина за дупчење
Година 2016 Километража Сила
Обединето Кралство, Billingham
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година 2013 Километража Сила 168 kW
Обединето Кралство, Middlesborough
Контактирајте го продавачот
67.000 €
Машина за дупчење
Година 2010 Километража 5016 м/ч Сила
Обединето Кралство, Billingham
Контактирајте го продавачот
60.000 €
Машина за дупчење
Година 2007 Километража 13136 м/ч Сила
Обединето Кралство, Billingham
Контактирајте го продавачот
50.000 €
Машина за дупчење
Година 2008 Километража Сила
Обединето Кралство, Billingham
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се