Филтри -

Градежни машини SANDVIK од Европа

Резултати од пребарување: 44 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини SANDVIK: 44 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
400.000 €
Машина за дупчење
Година 2012 Километража 15000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Billingham
машина за дупчење SANDVIK D25KS машина за дупчење SANDVIK D25KS
2
Контактирајте го продавачот
400.000 US$ EUR ≈ 344.100 €
Машина за дупчење
Година 2008 Километража 5000 м/ч Сила 96 kW
Обединето Кралство, Billingham
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
39.500 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 1999 Километража 15500 м/ч Сила
Германија, Gierstädt
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 2003 Километража 10000 м/ч Сила
Белгија, Huldenberg
Контактирајте го продавачот
1 €
Машина за дупчење
Година 1998 Километража 5 м/ч Сила
Ирска, Navan
Контактирајте го продавачот
115.000 US$ EUR ≈ 98.940 €
Машина за дупчење
Година 2009 Километража 7426 м/ч Сила
Обединето Кралство, Billingham
машина за дупчење SANDVIK  DI550 машина за дупчење SANDVIK  DI550
2
Контактирајте го продавачот
115.000 €
Машина за дупчење
Година 2012 Километража 11000 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
115.000 US$ EUR ≈ 98.940 €
Машина за дупчење
Година 2011 Километража 6851 м/ч Сила
Обединето Кралство, Billingham
Контактирајте го продавачот
130.000 €
Машина за дупчење
Година 2009 Километража Сила
Обединето Кралство, Billingham
Контактирајте го продавачот
60.000 €
Машина за дупчење
Година 2008 Километража 15392 м/ч Сила
Обединето Кралство, Billingham
Контактирајте го продавачот
72.000 €
Машина за дупчење
Година 2010 Километража 12653 м/ч Сила
Обединето Кралство, Billingham
машина за дупчење SANDVIK DP1100i
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2009 Километража 9000 м/ч Сила
Германија, Naumburg (Saale)
Контактирајте го продавачот
120.000 €
Машина за дупчење
Година 2018 Километража 3280 м/ч Сила
Обединето Кралство, Billingham
машина за дупчење SANDVIK DX680
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Машина за дупчење
Година 2012 Километража 10548 м/ч Сила
Шпанија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2018 Километража 2199 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesborough
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 44 огласа
Прикажи
Претплати се