Филтри -

Градежни машини SAN MARCO

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини SAN MARCO: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Кула кран
Година 2017 Километража Сила
Белгија, Aartselaar
Контактирајте го продавачот
50.000 €
Кула кран
Висина на подигање 22 м Дофат на стрела 35 м Носивост 4000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1 т
Година 2002 Километража Сила
Украина, Тернопіль
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
кула кран SAN MARCO SMH 260
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 2003 Километража Сила
Италија, Merate
кула кран SAN MARCO SMH 360
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 2006 Километража Сила
Италија, Merate
кула кран SAN MARCO SMT 50
1
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Кула кран
Висина на подигање 30 м Дофат на стрела 50 м Носивост 3000 кг
Година 2005 Километража Сила
Италија, Albinea
кула кран SAN MARCO SMH 260 кула кран SAN MARCO SMH 260 кула кран SAN MARCO SMH 260
3
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Кула кран
Висина на подигање 18 м Дофат на стрела 26 м Носивост 1600 кг
Година 2000 Километража Сила
Романија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се