Филтри -

Градежни машини SAMSUNG-VOLVO

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини SAMSUNG-VOLVO: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Уривање багер
Дофат на стрела 28 м
Година 2005 Километража 4741 м/ч Сила 241 kW
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2000 Километража 10000 м/ч Сила
Франција, Lons-le-Saunier
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се