Филтри -

Градежни машини SAKAI од Кина

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини SAKAI од Кина: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 38.720 €
Фреза за асфалт
Година 03/2008 Километража Сила
Кина, Shanghai
машина за обележување на патишта SAKAI ER500F машина за обележување на патишта SAKAI ER500F машина за обележување на патишта SAKAI ER500F
3
Контактирајте го продавачот
42.800 US$ EUR ≈ 36.820 €
Машина за обележување на патишта
Година 10/1993 Километража 3477 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 12.910 €
Вибрационен валјак за земја
Година 2009 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
18.000 US$ EUR ≈ 15.490 €
Вибрационен валјак за земја
Година 05/2002 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2019 Километража 2040 м/ч Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2016 Километража 6732 м/ч Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2016 Километража 6478 м/ч Сила
Кина, Hefei
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се