Филтри -

Градежни машини SAKAI

Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини SAKAI: 18 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 38.670 €
Фреза за асфалт
Година 03/2008 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак со гуми
Година 2013-01-01 Километража 3086 м/ч Сила
Холандија, Etten-Leur
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак со гуми
Година Километража 3960 м/ч Сила
Холандија, Etten-Leur
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак со гуми
Година 2017-01-01 Километража 3855 м/ч Сила
Холандија, Etten-Leur
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак со гуми
Година 2005-01-01 Километража 3254 м/ч Сила
Холандија, Etten-Leur
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак со гуми
Година Километража 3568 м/ч Сила
Холандија, Etten-Leur
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак со гуми
Година Километража 2338 м/ч Сила
Холандија, Etten-Leur
машина за обележување на патишта SAKAI ER500F машина за обележување на патишта SAKAI ER500F машина за обележување на патишта SAKAI ER500F
3
Контактирајте го продавачот
42.800 US$ EUR ≈ 36.780 €
Машина за обележување на патишта
Година 10/1993 Километража 3477 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
8.950 €
Валјак со гуми
Година Километража 4631 м/ч Сила 21 кс
Холандија, Steenwijk
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Валјак со гуми
Година Километража 2682 м/ч Сила 20 кс
Холандија, Steenwijk
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 12.890 €
Вибрационен валјак за земја
Година 2009 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
18.000 US$ EUR ≈ 15.470 €
Вибрационен валјак за земја
Година 05/2002 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак со гуми
Година 2018 Километража 8 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак со гуми
Година Километража 2952 м/ч Сила
Холандија, Etten-Leur
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак со гуми
Година Километража 3473 м/ч Сила
Холандија, Etten-Leur
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се