Филтри -

Градежни машини SAEZ

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини SAEZ: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 21 м Дофат на стрела 32 м Носивост 2000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1 т
Година 2007 Километража Сила
Шпанија, Ávila
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 19 м Дофат на стрела 28 м Носивост 2000 кг Капацитет на крајот на стрелата 8 т
Година 2002 Километража Сила
Шпанија, Ávila
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 24 м Дофат на стрела 46 м Носивост 2.5 кг Капацитет на крајот на стрелата 1 т
Година 2007 Километража Сила
Шпанија, Ávila
нови кула кран SAEZ TL45/50
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 2020 Километража Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
70.000 € Без ДДВ
Кула кран
Висина на подигање 40 м Дофат на стрела 46 м Носивост 4000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1000 т
Година 01/2013 Километража Сила
Романија, Ploiești
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 24 м Дофат на стрела 50 м Носивост 5000 кг Капацитет на крајот на стрелата 950 т
Година 2006 Километража Сила
Шпанија, Ávila
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 24 м Дофат на стрела 52 м Носивост 2500 кг Капацитет на крајот на стрелата 1.1 т
Година 2006 Километража Сила
Шпанија, Ávila
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 35.7 м Дофат на стрела 50 м Носивост 2500 кг Капацитет на крајот на стрелата 1.1 т
Година 06/2007 Километража Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 24 м
Година 2006 Километража Сила
Бугарија, Sofia
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се