Филтри -

Градежни машини Ruthmann од Европа

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини Ruthmann: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
69.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел T300.1 Висина на подигање 30 м Носивост 320 кг
Година 05/2013 Километража 36000 км Сила
Полска, Świebodzin
Контактирајте го продавачот
21.800 €
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Висина на подигање 14 м Носивост 580 кг
Година 2008 Километража 55698 км Сила 106 кс
Германија, Sottrum
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел T220 Висина на подигање 22.4 м Дофат на стрела 16 м Носивост 300 кг
Година 2007 Километража 120000 км Сила
Полска, Chojnice
Контактирајте го продавачот
39.950 €
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 4 Носивост 530 кг
Година 2010 Километража 86168 км Сила 150 кс
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
59.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Година 2010-01-01 Километража 72300 км Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
120.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 32.92 м Носивост 320 кг
Година 2012 Километража 110000 км Сила
Обединето Кралство, Glasgow , Uk
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 320 кг
Година 1978 Километража Сила
Германија, Dillingen / Saar
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 15.71 м Носивост 200 кг
Година 1995 Километража 225811 км Сила
Германија, Frankenthal/Pfalz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел T220 Висина на подигање 22 м Дофат на стрела 16.5 м
Година 2008 Километража 98500 км Сила 180 кс
Полска, Łódź
Контактирајте го продавачот
54.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел TB220 Висина на подигање 22.5 м Дофат на стрела 14 м
Година 2009 Километража 105000 км Сила 150 кс
Полска, Łódź
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се