Филтри -

Градежни машини Ruthmann

Резултати од пребарување: 42 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

42 огласа: Градежни машини Ruthmann

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел TBR 220 Дофат на стрела 16.4 м Носивост 230 кг
Година 2014 Километража 53800 км Сила
Полска, Mikołów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел TBR 220 Дофат на стрела 16.4 м Носивост 230 кг
Година 2015 Километража 87500 км Сила
Полска, Chojnice
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 26 м Носивост 250 кг
Година 2022 Километража Сила
Полска, Jasło
нови телескопска дигалка Ruthmann Bluelift C13 podest ruchomy przegubowy na gąsienicach 13m нови телескопска дигалка Ruthmann Bluelift C13 podest ruchomy przegubowy na gąsienicach 13m
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Висина на подигање 13 м Носивост 230 кг
Година 2022 Километража Сила
Полска, Jasło
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 12 м Носивост 200 кг
Година 2022 Километража Сила
Полска, Jasło
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 18 м Дофат на стрела 9.3 м Носивост 230 кг
Година 2022 Километража Сила
Полска, Jasło
нови телескопска дигалка Ruthmann Bluelift SA11 podest ruchomy przegubowy na gąsienicach 11m нови телескопска дигалка Ruthmann Bluelift SA11 podest ruchomy przegubowy na gąsienicach 11m нови телескопска дигалка Ruthmann Bluelift SA11 podest ruchomy przegubowy na gąsienicach 11m
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Висина на подигање 11 м Носивост 230 кг
Година 2022 Километража Сила
Полска, Jasło
нови хидраулична зглобна платформа Ruthmann Bluelift SA31 podest ruchomy przegubowy na gąsienicach 31m нови хидраулична зглобна платформа Ruthmann Bluelift SA31 podest ruchomy przegubowy na gąsienicach 31m нови хидраулична зглобна платформа Ruthmann Bluelift SA31 podest ruchomy przegubowy na gąsienicach 31m
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 31 м Носивост 250 кг
Година 2022 Километража Сила
Полска, Jasło
нови хидраулична зглобна платформа Ruthmann Bluelift SA16 podest ruchomy przegubowy na gąsienicach 16m нови хидраулична зглобна платформа Ruthmann Bluelift SA16 podest ruchomy przegubowy na gąsienicach 16m нови хидраулична зглобна платформа Ruthmann Bluelift SA16 podest ruchomy przegubowy na gąsienicach 16m
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Дофат на стрела 7.4 м Носивост 230 кг
Година 2022 Километража Сила
Полска, Jasło
нови хидраулична зглобна платформа Ruthmann BlueLift ST31 podest ruchomy teleskopowy na gąsienicach 31m нови хидраулична зглобна платформа Ruthmann BlueLift ST31 podest ruchomy teleskopowy na gąsienicach 31m
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 31 м Носивост 400 кг
Година 2022 Километража Сила
Полска, Jasło
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 22 м Носивост 250 кг
Година 2022 Километража Сила
Полска, Jasło
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Висина на подигање 11 м Носивост 200 кг
Година 2022 Километража Сила
Полска, Jasło
Контактирајте го продавачот
18.900 €
Телескопска дигалка
Дофат на стрела 11.4 м Носивост 200 кг
Година 2001 Километража 922 м/ч Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
19.950 €
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел Versalift Носивост 580 кг
Година 2008 Километража 55698 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
51.500 €
Возило со дигалка со корпа
Носивост 105 кг
Година 2012 Километража 108667 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
58.500 €
Возило со дигалка со корпа
Година 2015 Километража 33704 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
69.900 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 18 м
Година 2024 Километража Сила
Романија, ILFOV
Контактирајте го продавачот
41.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6 Модел ECOLINE TYP180 Висина на подигање 18 м Дофат на стрела 18 м
Година 08/2019 Километража 30504 км Сила
Полска, Goworowo
хидраулична зглобна платформа Ruthmann Bluelift SA22
1
Контактирајте го продавачот
50.170 € GBP 42.860 GBP
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 22 м Носивост 250 кг
Година 2016 Километража Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
74.500 €
Возило со дигалка со корпа
Година Километража 49394 км Сила
Холандија, Groenlo
возило со дигалка со корпа Ruthmann TU 420 возило со дигалка со корпа Ruthmann TU 420
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел TU 420 Висина на подигање 40 м Носивост 400 кг
Година 2000 Километража 220000 км Сила
Шпанија, Lugo
Контактирајте го продавачот
84.270 € PLN 359.000 PLN
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел TBR220 Висина на подигање 20 м Дофат на стрела 16.4 м
Година 2014 Километража 80651 км Сила
Полска, Konarzyny
Контактирајте го продавачот
41.500 €
Возило со дигалка со корпа
Година 2011 Километража 70287 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
99.500 €
Возило со дигалка со корпа
Година Километража 40839 м/ч Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
49.500 €
Возило со дигалка со корпа
Година Километража 72300 км Сила
Холандија, Groenlo
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 42 огласа
Прикажи
Претплати се