Филтри -

Градежни машини Renault од Унгарија

Резултати од пребарување: 37 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

37 огласа: Градежни машини Renault од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
20.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел 160 Alu Висина на подигање 16 м Носивост 200 кг
Година 12/2013 Километража 86906 км Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел 121FT - 12,5 m Висина на подигање 12.5 м Носивост 120 кг
Година 07/2017 Километража 174937 км Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел TBJ 135L - 13 m Висина на подигање 13 м Носивост 120 кг
Година 2015 Километража 33100 км Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел 121FTB Висина на подигање 12.5 м Носивост 120 кг
Година 11/2016 Километража 145784 км Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
33.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел MT222 Висина на подигање 22 м Носивост 200 кг
Година 07/2013 Километража 58802 км Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6 Модел K32 Висина на подигање 12.5 м Носивост 120 кг
Година 11/2019 Километража 91651 км Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
35.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел MT202DS Висина на подигање 20 м Носивост 200 кг
Година 01/2016 Километража 35991 км Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
16.300 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел K32 Висина на подигање 12.5 м Носивост 120 кг
Година 11/2017 Километража 168079 км Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 4 Модел DA320 Висина на подигање 20 м Носивост 225 кг
Година 02/2011 Километража 75905 км Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел 160 ALU Висина на подигање 16 м Носивост 200 кг
Година 08/2013 Километража 89621 км Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел MX170 - 17 m Висина на подигање 17 м Носивост 200 кг
Година 10/2014 Километража 68662 км Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 4 Модел DA320 Висина на подигање 20 м Носивост 225 кг
Година 02/2011 Километража 67651 км Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6 Модел VT48NEXS - 16m, 250 kg Висина на подигање 16 м Носивост 250 кг
Година 06/2017 Километража 75509 км Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел MX210 Висина на подигање 21 м Носивост 200 кг
Година 07/2014 Километража 64700 км Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
42.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 4 Модел P210BK Висина на подигање 21 м Носивост 230 кг
Година 11/2012 Километража Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
37.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел MT202DS Висина на подигање 20 м Носивост 200 кг
Година 02/2016 Километража 10335 км Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
11.600 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел 121FCC Висина на подигање 12.1 м Носивост 120 кг
Година 06/2014 Километража 164153 км Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 3 Модел 100TF1 - 10 m - 120 kg Висина на подигање 10 м Носивост 120 кг
Година 12/2004 Километража 374631 км Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
8.450 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел ET30NE
Година 2008 Километража 230838 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 14 м Носивост 1300 кг
Година 2008 Километража 182000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
12.200 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел ET32LE - 11,5 m Висина на подигање 11.5 м Носивост 120 кг
Година 05/2014 Километража 215420 км Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
12.200 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел ET32LE - 11,5 m Висина на подигање 11.2 м Носивост 120 кг
Година 05/2014 Километража 212006 км Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел K32 Висина на подигање 12.5 м Носивост 120 кг
Година 09/2017 Километража 187976 км Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел 121FT - 12,5 m Висина на подигање 12.5 м Носивост 120 кг
Година 11/2016 Километража 215243 км Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 14 м
Година 2011 Километража 188000 км Сила
Унгарија, Keszthely
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 37 огласа
Прикажи
Претплати се