Филтри -

Градежни машини Renault од Шпанија

Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

34 огласа: Градежни машини Renault од Шпанија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
33.800 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6
Година 2018-05 Километража 158863 км Сила
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Контактирајте го продавачот
11.500 €
Возило со дигалка со корпа
Година 2008 Километража 148768 км Сила
Шпанија, Pechina Almeria
RB Trading International
6 години на Machineryline
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 155000 км Сила
Шпанија, Reus (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 3
Година 2005 Километража 329000 км Сила
Шпанија, Burgos
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6 Носивост 3500 кг
Година 01/2019 Километража 93440 км Сила
Шпанија, Sant Celoni (Barcelona)
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6
Година 02/2019 Километража 167992 км Сила
Шпанија, Seville
Контактирајте го продавачот
85.000 €
Автодигалка
Марка на кран Palfinger Sany Модел pk 56002 Висина на подигање 32 м Дофаќач 32 м Капацитет на крајот на стрелата 1.7 т
Година 09/2005 Километража 220000 км Сила
Шпанија, Quintanar de la Orden, Toledo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 4
Година 2007 Километража 393000 км Сила
Шпанија, Reus (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
31.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6 Висина на подигање 12.5 м Носивост 570 кг
Година 11/2019 Километража 72163 км Сила
Шпанија, Los Palacios y Villafranca (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
23.800 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5
Година 2016-01 Километража 129895 км Сила
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Контактирајте го продавачот
25.800 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6 Висина на подигање 12 м
Година 2018-04 Километража 142017 км Сила
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Контактирајте го продавачот
26.800 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6 Висина на подигање 12.5 м
Година 2019-02 Километража 144133 км Сила
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Контактирајте го продавачот
24.800 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6 Висина на подигање 12.5 м
Година 2018-10 Километража 152148 км Сила
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Контактирајте го продавачот
23.800 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Висина на подигање 10 м
Година 2015-04 Километража 92650 км Сила
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Контактирајте го продавачот
26.800 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6 Висина на подигање 12.5 м
Година 2017-03 Километража 99313 км Сила
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 5
Година 2014 Километража 253000 км Сила
Шпанија, Reus (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 181000 км Сила
Шпанија, Reus (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
25.800 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Висина на подигање 17.5 м
Година 2012-07 Километража 244685 км Сила
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Контактирајте го продавачот
28.800 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Висина на подигање 17.8 м
Година 2014-01 Километража 207115 км Сила
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Контактирајте го продавачот
20.800 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6 Висина на подигање 12 м
Година 2017-06 Километража 135271 км Сила
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Контактирајте го продавачот
24.800 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Висина на подигање 11 м Носивост 120 кг
Година 2015-08 Километража 84797 км Сила
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Контактирајте го продавачот
24.800 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Висина на подигање 11 м Носивост 120 кг
Година 2015-07 Километража 116768 км Сила
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Контактирајте го продавачот
19.800 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Висина на подигање 10 м
Година 2011-12 Километража 169639 км Сила
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 3
Година 03/2006 Километража 436510 км Сила
Шпанија, Alagón
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6 Висина на подигање 12.5 м Носивост 520 кг
Година 10/2017 Километража 223541 км Сила
Шпанија, Los Palacios y Villafranca (SEVILLA)
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Претплати се