Филтри -

Градежни машини Renault од Полска

Резултати од пребарување: 46 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

46 огласа: Градежни машини Renault од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
9.203 € PLN 39.900 PLN
Камион-мешалка
Година 1990 Километража 154000 км Сила
Полска, 42-595
Контактирајте го продавачот
16.120 € PLN 69.900 PLN
Машина за обележување на патишта
Година 1997 Километража 43000 км Сила
Полска, 42-595
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6 Модел K32 Висина на подигање 10.5 м
Година 02/2018 Километража 125000 км Сила
Полска, Chodzież
Контактирајте го продавачот
36.880 € PLN 159.900 PLN
Возило со дигалка со корпа
Модел HX 200 DS Дофат на стрела 9.2 м Носивост 225 кг
Година 2014 Километража 48811 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
38.960 € PLN 168.900 PLN
Возило со дигалка со корпа
Модел Eurosy 21/2/9 HQ Дофат на стрела 9 м Носивост 200 кг
Година 2015 Километража 50593 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
27.680 € PLN 120.000 PLN
Автодигалка
Модел Fassi F150A.23
Година 2011 Километража 230000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
46.130 € PLN 200.000 PLN
Автодигалка
Евро Euro 5 Марка на кран Atlas Модел 170.2 Висина на подигање 6 м Капацитет на крајот на стрелата 2.9 т
Година 2013 Километража 250000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
38.500 € PLN 166.900 PLN
Возило со дигалка со корпа
Модел HX 200 DS Дофат на стрела 9.2 м Носивост 225 кг
Година 2014 Километража 48169 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
23.040 € PLN 99.900 PLN
Возило со дигалка со корпа
Модел K32 Дофат на стрела 6.8 м Носивост 200 кг
Година Километража 57239 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 2012 Километража 278659 км Сила
Полска, Włoszczowa
Контактирајте го продавачот
10.820 € PLN 46.900 PLN
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 4 Модел ET-32-LE Дофат на стрела 7.1 м
Година 2011 Километража 311000 км Сила
Полска, Żabia Wola
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 18125 кг
Година 06/2015 Километража 108348 км Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
67.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 06/2017 Километража 126000 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
29.960 € PLN 129.900 PLN
Возило со дигалка со корпа
Модел ETL-38-140 Дофат на стрела 8.5 м Носивост 230 кг
Година 2017 Километража 88156 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
15.680 € PLN 68.000 PLN
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 16 м
Година 08/2002 Километража 312000 км Сила
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Година 11/2010 Километража 263624 км Сила
Полска, Tarnobrzeg
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Носивост 265 кг
Година 12/2011 Километража 218000 км Сила
Полска, Tarnobrzeg
Контактирајте го продавачот
29.520 € PLN 128.000 PLN
Возило со дигалка со корпа
Модел MT 182 DS Висина на подигање 18.2 м Носивост 200 кг
Година 2013 Километража 77199 км Сила
Полска, Pleszew
Контактирајте го продавачот
17.300 € PLN 75.000 PLN
Возило со дигалка со корпа
Модел TIME ETL32 Висина на подигање 10.25 м Дофат на стрела 7.3 м Носивост 120 кг
Година 2016 Километража 92980 км Сила
Полска, Pleszew, Wielkopolskie
Контактирајте го продавачот
22.830 € PLN 99.000 PLN
Возило со дигалка со корпа
Модел PAGLIERO MJ190 Висина на подигање 19 м Носивост 200 кг
Година 08/2004 Километража 223175 км Сила
Полска, Jastrzębie Zdrój
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел ATT 280 Висина на подигање 30 м Носивост 30000 кг
Година 1989 Километража Сила
Полска, Bogucin
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Термо бункер за асфалт
Година 2007 Километража 212118 км Сила
Полска, Sierakowice
Контактирајте го продавачот
30.330 € PLN 131.500 PLN
Камион-мешалка
Зафатнина 9 м³
Година 2009 Километража 388000 км Сила
Полска, Janów Lubelski
Контактирајте го продавачот
15.660 € PLN 67.900 PLN
Возило со дигалка со корпа
Модел ETL -32-125
Година 2019 Километража 181425 км Сила
Полска, Agatówka
Контактирајте го продавачот
18.220 € PLN 79.000 PLN
Возило со дигалка со корпа
Модел K 32 Висина на подигање 12.5 м Носивост 200 кг
Година 2017 Километража 31686 км Сила
Полска, Pleszew, Wielkopolskie
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 46 огласа
Прикажи
Претплати се