Филтри -

Градежни машини Renault од Холандија

Резултати од пребарување: 68 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

68 огласа: Градежни машини Renault од Холандија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел Tal 105 Висина на подигање 10 м Носивост 90 кг
Година 2012-09-04 Километража 12036 км Сила
Холандија, Kessel
Контактирајте го продавачот
42.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 5 Носивост 15100 кг
Година 01/2012 Километража 265370 км Сила
Холандија, Tilburg
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 4 Носивост 18585 кг
Година 2008-04-16 Километража 1167000 км Сила
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Висина на подигање 12.5 м Носивост 670 кг
Година 11/2014 Километража 130000 км Сила
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Контактирајте го продавачот
12.750 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Носивост 670 кг
Година 04/2016 Километража 125300 км Сила
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 6 Модел PK4200 Висина на подигање 9.5 м
Година 2015-03-24 Километража 310824 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
35.900 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 3
Година 2005-04-15 Километража 363000 км Сила
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
45.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 15777 кг
Година 2016-04-26 Километража 201000 км Сила
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
45.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 15777 кг
Година 2016-04-01 Километража 215000 км Сила
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
42.950 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 5 Носивост 14473 кг
Година 07/2011 Километража 363478 км Сила
Холандија, Overpelt
Контактирајте го продавачот
64.950 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 6 Носивост 13944 кг
Година 04/2020 Километража 60028 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 3
Година 08/2004 Километража 340176 км Сила
Холандија, Uden
Контактирајте го продавачот
64.950 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 6 Носивост 5844 кг
Година 04/2020 Километража 144946 км Сила
Холандија, Overpelt
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6 Носивост 595 кг
Година 2019-03-11 Километража 127478 км Сила
Холандија, Mijdrecht
Контактирајте го продавачот
28.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6 Носивост 565 кг
Година 2018-05-04 Километража 78400 км Сила
Холандија, Mijdrecht
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Носивост 740 кг
Година 2016-06-29 Километража 78612 км Сила
Холандија, Mijdrecht
Контактирајте го продавачот
64.900 € Без ДДВ
Машина за дупчење со кран
Евро Euro 6 Модел Risa Type: G2T Носивост 2825 кг
Година 10/2020 Километража 34517 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Носивост 18087 кг
Година 2008-04-03 Километража 421000 км Сила
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Носивост 18427 кг
Година 2009-06-22 Километража 393000 км Сила
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 4 Модел Comilev. EN160EP
Година 04/2007 Километража 187645 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
212.200 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 49000 кг
Година 2024 Километража 35 км Сила
Холандија, Linschoten
Контактирајте го продавачот
42.950 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 09/2014 Километража 260137 км Сила
Холандија, Groesbeek
Контактирајте го продавачот
35.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6 Носивост 591 кг
Година 2018-09-07 Километража 55983 км Сила
Холандија, Mijdrecht
Контактирајте го продавачот
17.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 4 Носивост 17000 кг
Година 2007-08-22 Километража 312000 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
17.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 4 Носивост 17000 кг
Година 2007-05-23 Километража 343000 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Machineryline
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 68 огласа
Прикажи