Филтри -

Градежни машини Renault од Франција

Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

31 огласа: Градежни машини Renault од Франција

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
возило со дигалка со корпа Renault Nacelle
1
Контактирајте го продавачот
аукција 16.000 € Со вклучен ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Година Километража 4800 м/ч Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
аукција 60.000 € Со вклучен ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 19031 км Сила
Франција
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција 4.000 € Со вклучен ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 120 кг
Година 2013 Километража 298000 км Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Прскалка за битуменска емулзија
Година 2011 Километража 16000 м/ч Сила
Франција, Bourges
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6 Висина на подигање 8 м
Година 09/2017 Километража 243851 км Сила
Франција, Ablis
Контактирајте го продавачот
18.900 €
Камион-мешалка
Година 2018-05-17 Километража 143100 км Сила
Франција, ANOULD
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 04/2004 Километража 330210 км Сила
Франција, Nancy
Контактирајте го продавачот
аукција 10.000 € Со вклучен ДДВ
Машина за посипување чакал
Година 2014 Километража Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 104599 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
23.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 4 Модел K32 870H Висина на подигање 12.5 м Носивост 570 кг
Година 05/2019 Километража 63400 км Сила
Франција, Béthune
Контактирајте го продавачот
аукција 28.000 € Со вклучен ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Година 2015 Километража 19350 км Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел MT 182 Висина на подигање 16 м
Година 09/2015 Километража 201113 км Сила
Франција, Chuzelles
Контактирајте го продавачот
аукција 4.200 € Со вклучен ДДВ
Прскалка за битуменска емулзија
Година 2008 Километража 426411 км Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Прскалка за битуменска емулзија
Модел 625 ATH 12000
Година 2001-07 Километража 346000 км Сила
Франција, COIGNIERES
Контактирајте го продавачот
40.000 €
Машина за дупчење со кран
Евро Euro 6 Носивост 4000 кг
Година 2018 Километража Сила
Франција, St Aubin Sur Gaillon
RB Trading International
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Прскалка за битуменска емулзија
Евро Euro 4
Година 2006 Километража Сила
Франција, CHASSENEUIL-DU-POITOU
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 12/2019 Километража 153590 км Сила
Франција, Saint Victoret
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел K26 Висина на подигање 10 м Дофат на стрела 6.3 м
Година 04/2019 Километража 15274 км Сила
Франција, HUTTENHEIM
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Прскалка за битуменска емулзија
Евро Euro 2
Година 2003 Километража 319321 км Сила
Франција, Neuville-en-Ferrai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Прскалка за битуменска емулзија
Евро Euro 2
Година 07/1988 Километража 164000 км Сила
Франција, Limay
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Прскалка за битуменска емулзија
Евро Euro 2
Година 01/1995 Километража 454000 км Сила
Франција, Limay
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Прскалка за битуменска емулзија
Евро Euro 2
Година 08/1995 Километража 867000 км Сила
Франција, Limay
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Прскалка за битуменска емулзија
Година 1988 Километража 155895 км Сила
Франција, Chuzelles
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Прскалка за битуменска емулзија
Година 1983 Километража 883200 км Сила
Франција, Neuville-Saint-Amand
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел 121FT Висина на подигање 10 м
Година 2020 Километража Сила
Франција, Jâlons
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи