Филтри -

Градежни машини Renault од Европа

Резултати од пребарување: 409 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

409 огласа: Градежни машини Renault

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 17,77 € NOK 200 NOK
Возило со дигалка со корпа
Година Километража Сила
Норвешка, Vågå
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 18125 кг
Година 06/2015 Километража 108348 км Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 102224 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Возило со дигалка со корпа
Година 2012 Километража 112143 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
21.580 € PLN 99.900 PLN
Возило со дигалка со корпа
Модел K32 Дофат на стрела 6.8 м Носивост 200 кг
Година Километража 57239 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
36.490 € PLN 168.900 PLN
Возило со дигалка со корпа
Модел Eurosy 21/2/9 HQ Дофат на стрела 9 м Носивост 200 кг
Година 2015 Километража 50593 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
25.260 € PLN 116.900 PLN
Возило со дигалка со корпа
Модел PLA 168 Дофат на стрела 8.8 м Носивост 200 кг
Година 2012 Километража 78307 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
34.550 € PLN 159.900 PLN
Возило со дигалка со корпа
Модел HX 200 DS Дофат на стрела 9.2 м Носивост 225 кг
Година 2014 Километража 50347 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
34.550 € PLN 159.900 PLN
Возило со дигалка со корпа
Модел New Eurosky 21/2/9 HQ Дофат на стрела 9 м Носивост 200 кг
Година 2015 Километража 34922 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Прскалка за битуменска емулзија
Година 2011 Километража 16000 м/ч Сила
Франција, Acy
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Возило со дигалка со корпа
Модел etl-32-125
Година 04/2017 Километража 118075 км Сила
Франција, Marcq-en-Barœul
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Возило со дигалка со корпа
Година 05/2014 Километража 115445 м/ч Сила
Франција, Marcq-en-Barœul
Контактирајте го продавачот
31.500 € Без ДДВ
Прскалка за битуменска емулзија
Година 2000 Километража 395000 км Сила
Холандија, Holten
Контактирајте го продавачот
34.550 € PLN 159.900 PLN
Возило со дигалка со корпа
Модел HX200DS Дофат на стрела 9.2 м Носивост 225 кг
Година 2014 Километража 45268 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
76.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 15833 кг
Година 2017-06-22 Километража 174657 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
78.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 15914 кг
Година 2017-09-28 Километража 154300 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
76.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 15847 кг
Година 2017-06-16 Километража 175532 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
28.070 € PLN 129.900 PLN
Возило со дигалка со корпа
Модел ETL-38-140 Дофат на стрела 8.5 м Носивост 230 кг
Година 2017 Километража 88156 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
34.550 € PLN 159.900 PLN
Возило со дигалка со корпа
Модел HX 200 DS Дофат на стрела 9.2 м Носивост 225 кг
Година 2014 Километража 35505 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Година 1990 Километража 128803 км Сила
Белгија, Genk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Модел AD 080
Година 1998 Километража Сила
Чехија, Havlíčkův Brod
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Возило со дигалка со корпа
Година 2011 Километража 81708 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
43.210 € PLN 200.000 PLN
Автодигалка
Евро Euro 5 Марка на кран Atlas Модел 170.2 Висина на подигање 6 м Капацитет на крајот на стрелата 2.9 т
Година 2013 Километража 250000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел 121FT Носивост 525 кг
Година 2016 Километража 188000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
25.930 € PLN 120.000 PLN
Автодигалка
Модел Fassi F150A.23
Година 2011 Километража 230000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Machineryline
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 409 огласа
Прикажи
Претплати се