Филтри -

Градежни машини Renault од Чешка Република

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

7 огласа: Градежни машини Renault од Чешка Република

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
136.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 2023 Километража Сила
Чехија, Čestlice
Контактирајте го продавачот
135.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 2023 Километража Сила
Чехија, Čestlice
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
133.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 2023 Километража Сила
Чехија, Čestlice
Контактирајте го продавачот
138.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 2023 Километража Сила
Чехија, Čestlice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6 Модел K26 Дофат на стрела 10 м Носивост 120 кг
Година 2020 Километража 91326 км Сила
Чехија, Bystřany u Teplic
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 3 Носивост 11540 кг
Година 2005-09-20 Километража 208225 км Сила
Чехија, Holubice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Модел AD 080
Година 1998 Километража Сила
Чехија, Havlíčkův Brod
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се