Филтри -

Градежни машини Renault од Белгија

Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

30 огласа: Градежни машини Renault од Белгија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6 Модел 121FT Висина на подигање 12 м Дофат на стрела 7 м
Година 10/2021 Километража 16500 км Сила
Белгија, AVIN
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6 Модел ETL-32-125
Година 2020-05 Километража 51000 км Сила
Белгија, Roeselare
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
32.950 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 5 Носивост 17454 кг
Година 2013-01-21 Километража 747573 км Сила
Белгија, Harchies
Контактирајте го продавачот
29.950 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 4 Носивост 13191 кг
Година 2008-04-08 Километража 598000 км Сила
Белгија, Harchies
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Камион со скала
Година 1987 Километража 196967 км Сила
Белгија, Torhout
Контактирајте го продавачот
15.950 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 3 Носивост 1725 кг
Година 2005-01-06 Километража 256000 км Сила
Белгија, Harchies
Контактирајте го продавачот
59.850 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 18270 кг
Година 2017-06-12 Километража 117570 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 900 кг
Година 1991-05-13 Километража 131790 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Година 01/1980 Километража 60000 км Сила
Белгија, Puurs-Sint-Amands
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Прскалка за битуменска емулзија
Година 01/1986 Километража Сила
Белгија, Tubize
Контактирајте го продавачот
38.950 € Без ДДВ
Вакуум багер
Евро Euro 2 Носивост 8690 кг
Година 2002-01-23 Километража 411868 км Сила
Белгија, Harchies
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6 Модел ETL-32-125 Висина на подигање 12.5 м
Година 2020-10 Километража 22033 км Сила
Белгија, Roeselare
Контактирајте го продавачот
30.200 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5 Носивост 15069 кг
Година 2010-03-30 Километража 275453 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
69.850 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 20750 кг
Година 2019-03-08 Километража 132146 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
21.700 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 2 Носивост 13120 кг
Година 2000-02-10 Километража 387088 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
20.400 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 2 Носивост 13805 кг
Година 1998-06-08 Километража 225416 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 4 Носивост 15910 кг
Година 2011-03-30 Километража 332086 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 3
Година 01/2003 Километража 440000 км Сила
Белгија, Mont (Houffalize)
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 11/2006 Километража 346000 км Сила
Белгија, Mont (Houffalize)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Прскалка за битуменска емулзија
Година 07/1979 Километража 180000 км Сила
Белгија, Puurs-Sint-Amands
Контактирајте го продавачот
29.850 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 240709 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
157.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 6
Година 2023 Километража 88 км Сила
Белгија, Meer
Контактирајте го продавачот
20.700 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 4 Носивост 18605 кг
Година 2008-03-25 Километража 381703 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 2018-07 Километража 66790 км Сила
Белгија, Roeselare
Контактирајте го продавачот
30.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5 Носивост 18008 кг
Година 2010-12-15 Километража 359662 км Сила
Белгија, Bree
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи