Филтри -

Градежни машини RUSTON BUCYRUS

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини RUSTON BUCYRUS: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
багер гасеничар RUSTON BUCYRUS 88-ERIE багер гасеничар RUSTON BUCYRUS 88-ERIE
2
Контактирајте го продавачот
200.000 US$ EUR ≈ 176.400 €
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Турција, ANKARA
кран гасеничар RUSTON BUCYRUS
1
Контактирајте го продавачот
200.000 US$ EUR ≈ 176.400 €
Кран гасеничар
Година 1981 Километража 33000 м/ч Сила
Турција, ANKARA
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
кран гасеничар RUSTON BUCYRUS кран гасеничар RUSTON BUCYRUS кран гасеничар RUSTON BUCYRUS
3
Контактирајте го продавачот
60.000 US$ EUR ≈ 52.910 €
Кран гасеничар
Година Километража 35000 м/ч Сила
Турција, ANKARA
кран гасеничар RUSTON BUCYRUS 38 RUSTON кран гасеничар RUSTON BUCYRUS 38 RUSTON
2
Контактирајте го продавачот
50.000 US$ EUR ≈ 44.100 €
Кран гасеничар
Година Километража 35000 м/ч Сила
Турција, ANKARA
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
Дреглајн
Година 1999 Километража Сила
Романија, Bihor
машина за дупчење RUSTON BUCYRUS 35R машина за дупчење RUSTON BUCYRUS 35R машина за дупчење RUSTON BUCYRUS 35R
3
Контактирајте го продавачот
80.180,48 US$ EUR ≈ 70.710 €
Машина за дупчење
Година 2003 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Дреглајн
Година 1989 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
аукција 5.312 € DKK 39.500 DKK
Дреглајн
Година 1968 Километража Сила
Данска, Sjælland
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се