Филтри -

Градежни машини ROHR Bagger

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини ROHR Bagger: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
100.000 € Без ДДВ
Пловен багер
Година 1995 Километража Сила
Словачка
пловен багер ROHR Bagger RS 4.0              1995
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пловен багер
Година 1995 Километража Сила
Австрија, Feldkirchen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
пловен багер ROHR Bagger Swimming Continuous bucket dredge
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пловен багер
Година 1992 Километража Сила
Германија, Metten
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се