Филтри -

Градежни машини ROADTEC

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини ROADTEC: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтерка
Година 08/2021 Километража Сила
Австрија, Hartkirchen
Контактирајте го продавачот
235.000 US$ EUR ≈ 207.200 €
Фреза за асфалт
Година 2017 Километража 1600 м/ч Сила 675 кс
Обединето Кралство, Billingham
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
139.950 € Без ДДВ
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2020 Километража 95 м/ч Сила
Холандија, Drachten
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се