Филтри -

Градежни машини RIGO

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини RIGO: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автодигалка RIGO RTT600 автодигалка RIGO RTT600 автодигалка RIGO RTT600
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 32 м Носивост 50000 кг
Година 1989 Километража 100000 км Сила
Италија, Udine -UD
автодигалка RIGO RGT 16.18 автодигалка RIGO RGT 16.18
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 25 м Носивост 16000 кг
Година 1977 Километража Сила
Италија, Udine -UD
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
52.000 €
Автодигалка
Евро Euro 1 Висина на подигање 33 м Дофат на стрела 33 м Носивост 50000 кг Брзина 60 км/ч
Година 1991 Километража 76949 км Сила 191 kW
Романија, București
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Автодигалка
Висина на подигање 25 м Дофат на стрела 22 м
Година 1995 Километража 3258 км Сила 180 кс
Италија, Carmagnola ( To )
Контактирајте го продавачот
65.160 € PLN 300.000 PLN
Автодигалка
Година 1992 Километража 4620 м/ч Сила
Полска, Ustroń
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се