Филтри -

Градежни машини RENDERS

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини RENDERS: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Полуприколка мешалка за бетон
Носивост 28205 кг
Година 2012-03-07 Километража Сила
Белгија, Hooglede
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Полуприколка мешалка за бетон
Носивост 28205 кг
Година 2012-03-07 Километража Сила
Белгија, Hooglede
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Полуприколка мешалка за бетон
Година 2011-03-09 Километража Сила
Белгија, Hooglede
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се