Филтри -

Градежни машини RENAULT од Унгарија

Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

31 огласа: Градежни машини RENAULT од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 4 Висина на подигање 17.7 м Носивост 225 кг
Година 04/2011 Километража 102178 км Сила
Унгарија, Győr
Контактирајте го продавачот
11.300 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 3 Модел 100TF1 - 10 m - 120 kg Висина на подигање 10 м Носивост 120 кг
Година 12/2004 Километража 374631 км Сила
Унгарија, Győr
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел 121FT Висина на подигање 12.5 м Носивост 120 кг
Година 11/2016 Километража 215243 км Сила
Унгарија, Győr
Контактирајте го продавачот
44.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 4 Модел P210BK Висина на подигање 21 м Носивост 230 кг
Година 11/2012 Километража Сила
Унгарија, Győr
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел ET32LE - 11,5 m - 120kg Носивост 120 кг
Година 2014 Километража 212006 км Сила
Унгарија, Győr
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел TBJ 135L Висина на подигање 13 м Носивост 120 кг
Година 2015 Километража 41428 км Сила
Унгарија, Győr
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел TBJ 135L - 13 m Висина на подигање 13 м Носивост 120 кг
Година 2015 Километража 33100 км Сила
Унгарија, Győr
Контактирајте го продавачот
19.800 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6 Модел K32 Висина на подигање 12.5 м Носивост 120 кг
Година 11/2019 Километража 91651 км Сила
Унгарија, Győr
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел ET32LE Висина на подигање 11.5 м Носивост 120 кг
Година 05/2014 Километража 215420 км Сила
Унгарија, Győr
Контактирајте го продавачот
15.700 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 900 кг
Година 1991 Километража 131790 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
40.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел 172TPF Висина на подигање 17.1 м
Година 2013 Километража 149460 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
38.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел 142TPF Висина на подигање 14 м
Година 2013 Километража 206973 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 17 м
Година 2009 Километража 189386 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
64.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 39 м Носивост 300 кг
Година 2014 Километража 134823 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
9.600 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Година 2008 Километража 230838 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 14 м Носивост 1300 кг
Година 2008 Километража 182000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
21.120 € HUF 7.850.000 HUF
Возило со дигалка со корпа
Модел 111F Висина на подигање 11 м
Година 2011 Километража 164000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
33.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Година 2011 Километража 241000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
33.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел EN-160-TVL Висина на подигање 16 м
Година 2013 Километража 112000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 14 м
Година 2011 Километража 188000 км Сила
Унгарија, Keszthely
Контактирајте го продавачот
17.100 € Без ДДВ
Машина за обележување на патишта
Година 1997 Километража Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
19.300 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Година 1992 Километража 340160 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
46.400 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел P210BK Висина на подигање 21 м Носивост 230 кг
Година 2012 Километража Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
12.800 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел 100TF1 Висина на подигање 10 м Носивост 120 кг
Година 2004 Километража 374631 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел ET32LE Висина на подигање 11.5 м Носивост 120 кг
Година 2014 Километража 212006 км Сила
Унгарија, Budapest
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се