Филтри -

Градежни машини RENAULT од Украина

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини RENAULT од Украина: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
38.000 €
Камион-мешалка
Евро Euro 5
Година 2009 Километража 316000 км Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
38.000 €
Камион-мешалка
Евро Euro 5 Носивост 12699 кг
Година 2009 Километража 316000 км Сила
Украина, Струмівка
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
39.600 € UAH 1.600.000 UAH
Камион-мешалка
Година 2005 Километража Сила
Украина, Кременчук
Контактирајте го продавачот
66.000 US$ EUR ≈ 67.660 €
Камион-мешалка
Евро Euro 5
Година 2011 Километража 380 км Сила
Украина, Дубно
Контактирајте го продавачот
26.000 €
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 14 м
Година 2013 Километража 130 км Сила
Украина, Житомир
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се