Филтри -

Градежни машини RENAULT од Турција

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини RENAULT од Турција: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
22.950 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 3
Година 01/2004 Километража 989000 км Сила 400 кс
Турција, İSTANBUL
Контактирајте го продавачот
31.950 €
Камион-мешалка
Евро Euro 3 Носивост 32000 кг
Година 2008 Километража 419000 км Сила 321 kW
Турција, İSTANBUL
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион-мешалка IMER Group  на шасија RENAULT 2012 PREMIUM 380 AUTO EURO5/8X4 IMER MIXER 10m³
1
Контактирајте го продавачот
42.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 01/2012 Километража 280000 км Сила
Турција, İSTANBUL
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 2006 Километража 514000 км Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
39.950 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 4
Година 2010 Километража 315309 км Сила 410 кс
Турција, Ankara
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се