Филтри -

Градежни машини RENAULT од Шпанија

Резултати од пребарување: 59 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

59 огласа: Градежни машини RENAULT од Шпанија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 04/2009 Километража 203837 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 3 Носивост 32000 кг
Година 07/2006 Километража 407000 км Сила
Шпанија, Sant Celoni (Barcelona)
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 16 м Носивост 230 кг
Година 2016 Километража 67256 км Сила
Шпанија, Amposta
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6 Висина на подигање 12.01 м Носивост 200 кг
Година 2018 Километража 49279 км Сила
Шпанија, Amposta
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 16 м Носивост 250 кг
Година 2015 Километража 68841 км Сила
Шпанија, Amposta
Контактирајте го продавачот
32.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6 Висина на подигање 12 м Носивост 570 кг
Година 06/2018 Километража 91687 км Сила
Шпанија, Los Palacios y Villafranca (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
13.800 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел EN170TPC Висина на подигање 17 м
Година 07/1999 Километража 262000 км Сила
Шпанија, Alagón
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 3
Година 03/2006 Километража 426433 км Сила
Шпанија, Alagón
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 2005 Километража Сила
Шпанија
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6 Висина на подигање 12.5 м Носивост 495 кг
Година 07/2017 Километража 164000 км Сила
Шпанија, Los Palacios y Villafranca (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 2003-06-17 Километража 349033 км Сила
Шпанија, Madrid
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2001 Километража Сила
Шпанија, Utrera
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 2006 Километража 209099 км Сила
Шпанија, Girona
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 2001 Километража Сила
Шпанија
Контактирајте го продавачот
48.800 €
Прскалка за битуменска емулзија
Година Километража Сила
Шпанија, Ribarroja del Turia
Контактирајте го продавачот
36.800 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6 Модел 121 FT Висина на подигање 12 м Носивост 120 кг
Година 2018-04 Километража 113874 км Сила
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Контактирајте го продавачот
54.800 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6 Висина на подигање 12.5 м
Година 2020-06 Километража 87238 км Сила
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Контактирајте го продавачот
29.800 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6 Модел K32 Висина на подигање 11.8 м Дофат на стрела 6.8 м Носивост 120 кг
Година 2017-10 Километража 209851 км Сила
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Контактирајте го продавачот
27.800 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Висина на подигање 13.9 м Носивост 265 кг
Година 2014-07 Километража 233794 км Сила
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Контактирајте го продавачот
25.800 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел EN100TVL Висина на подигање 10 м Носивост 200 кг
Година 2011-12 Километража 169639 км Сила
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Контактирајте го продавачот
32.800 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6 Висина на подигање 12 м
Година 2017-06 Километража 135271 км Сила
Шпанија, Alcasser (Valencia)