Филтри -

Градежни машини RENAULT од Португалија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

6 огласа: Градежни машини RENAULT од Португалија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 03/2017 Километража 163762 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
27.500 €
Камион-мешалка
Евро Euro 2
Година 09/2001 Километража 605170 км Сила
Португалија, Lisboa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Година Километража 22 км Сила
Португалија, Vila Franca de Xira
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 07/2017 Километража 171958 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
33.500 €
Возило со дигалка со корпа
Модел K32 Висина на подигање 12.5 м
Година 2016 Километража 139422 км Сила
Португалија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 01/1992 Километража 17032 км Сила
Португалија, AROUCA
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се