Филтри -

Градежни машини RENAULT од Полска

Резултати од пребарување: 36 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

36 огласа: Градежни машини RENAULT од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
94.610 € PLN 450.000 PLN
Автодигалка
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 190000 км Сила
Полска, Kraków
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 4 Модел ET-32-LE Висина на подигање 9.6 м Дофат на стрела 7.1 м
Година 2011 Километража 314000 км Сила
Полска, Żabia Wola
Контактирајте го продавачот
51.510 € PLN 245.000 PLN
Автодигалка
Евро Euro 5 Марка на кран Atlas Висина на подигање 6 м
Година 2013 Километража 250000 км Сила
Полска, Kraków
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
34.690 € PLN 165.000 PLN
Автодигалка
Модел Fassi F150A.23
Година 2011 Километража 230000 км Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
94.610 € PLN 450.000 PLN
Автодигалка
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 190000 км Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
53.800 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 4
Година 11/2006 Километража 315000 км Сила
Полска, Opole
Контактирајте го продавачот
42.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел ATT 280 Висина на подигање 30 м Носивост 30000 кг
Година 1989 Километража Сила
Полска, Bogucin
Контактирајте го продавачот
192.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 5
Година 09/2011 Километража 299000 км Сила
Полска, Wejherowo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 108348 км Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 2014 Километража 226846 км Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
29.830 € PLN 141.900 PLN
Возило со дигалка со корпа
Модел DA320 Носивост 225 кг
Година 2011 Километража 64800 км Сила
Полска, Rzeszow
Контактирајте го продавачот
37.820 € PLN 179.900 PLN
Возило со дигалка со корпа
Модел HX200 Носивост 225 кг
Година 2016 Километража 118000 км Сила
Полска, Rzeszow
Контактирајте го продавачот
46.230 € PLN 219.900 PLN
Возило со дигалка со корпа
Модел E 240 PX Носивост 200 кг
Година 2015 Километража 37450 км Сила
Полска, Rzeszow
Контактирајте го продавачот
34.670 € PLN 164.900 PLN
Возило со дигалка со корпа
Модел 160 ALU DS Носивост 200 кг
Година 2016 Километража 39936 км Сила
Полска, Rzeszow
Контактирајте го продавачот
58.660 € PLN 279.000 PLN
Возило со дигалка со корпа
Година 2010 Километража 162000 км Сила
Полска, Janów Lubelski
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 3 Носивост 17800 кг
Година 2003 Километража 300000 км Сила
Полска, Kotórz Mały
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел 162 PRO H Висина на подигање 16.5 м Дофат на стрела 11 м
Година 2014 Километража 118000 км Сила
Полска, Żabia Wola
Контактирајте го продавачот
17.100 €
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 12 м
Година 2012 Километража 150000 км Сила
Полска, Jednorożec
пумпа за бетон Putzmeister  на шасија RENAULT Kerax 420 Putzmeister 21-3 m / 125mm пумпа за бетон Putzmeister  на шасија RENAULT Kerax 420 Putzmeister 21-3 m / 125mm
2
Контактирајте го продавачот
51.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Година 2004 Километража 320000 км Сила
Полска, Wejherowo
Контактирајте го продавачот
31.330 € PLN 149.000 PLN
Возило со дигалка со корпа
Модел MX170 Висина на подигање 17 м Носивост 200 кг
Година 2014 Километража 2000 м/ч Сила
Полска, Siodła
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6 Модел K32 Висина на подигање 10.5 м
Година 02/2018 Километража 125000 км Сила
Полска, Chodzież
Контактирајте го продавачот
51.490 € PLN 244.900 PLN
Пумпа за бетон
Година 2004 Километража 1 м/ч Сила
Полска, Żagań
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел 22-10 Висина на подигање 22 м Дофат на стрела 10 м Носивост 200 кг
Година 2015 Километража 5500 км Сила
Полска, Ruda Śląska
Контактирајте го продавачот
28.780 € PLN 136.900 PLN
Возило со дигалка со корпа
Модел 121 Висина на подигање 12 м Носивост 120 кг
Година 2019 Километража 420 м/ч Сила
Полска, Siodła
Контактирајте го продавачот
76.530 € PLN 364.000 PLN
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 18950 кг
Година 2017 Километража 142000 км Сила
Полска, Daleszyce
Контактирајте го продавачот
26.280 € PLN 125.000 PLN
Возило со дигалка со корпа
Модел PAGLIERO MJ190 Висина на подигање 19 м Носивост 200 кг
Година 08/2004 Километража 223175 км Сила
Полска, Jastrzębie Zdrój
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 36 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се