Филтри -

Градежни машини RENAULT од Италија

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини RENAULT од Италија: 11 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
23.600 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 2 Модел EAGLE2422 Висина на подигање 24.5 м Дофат на стрела 21 м Носивост 13000 кг
Година 02/2000 Километража 69007 км Сила 184 kW
Италија, Villafalletto (CN)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 3 Модел C&B 2 SRL
Година 2005-06-24 Километража 419000 км Сила 420 кс
Италија, Agrate Brianza
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 2005 Километража 431542 км Сила
Италија, San Cipriano Picentino
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Прскалка за битуменска емулзија
Година 1990 Километража Сила
Италија, Caramagna Piemonte
Контактирајте го продавачот
58.000 €
Возило со дигалка со корпа
Модел XVAN-14 Висина на подигање 12 м
Година 2021 Километража Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
250.000 €
Пумпа за бетон
Година 1995 Километража 2800 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
120.000 €
Возило со дигалка со корпа
Модел SOLAR 11
Година 2021 Километража Сила
Италија, Roma
возило со дигалка со корпа RENAULT MAXITY возило со дигалка со корпа RENAULT MAXITY возило со дигалка со корпа RENAULT MAXITY
3
Контактирајте го продавачот
23.500 €
Возило со дигалка со корпа
Модел GDX 20 Висина на подигање 20 м
Година 2012 Километража Сила
Италија, Osimo
Контактирајте го продавачот
36.000 € Без ДДВ
Прскалка за битуменска емулзија
Година 1999 Километража 231154 км Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2007 Километража 341386 км Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Прскалка за битуменска емулзија
Модел 625
Година 1993 Километража Сила 300 кс
Италија, Caramagna Piemonte
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се