Филтри -

Градежни машини RENAULT од Европа

Резултати од пребарување: 214 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини RENAULT: 214 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
33.950 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 4
Година 01/2007 Километража 404813 км Сила 370 кс
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
40.950 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 4 Носивост 4624 кг
Година 01/2009 Километража 127917 км Сила 370 кс
Холандија, Meerkerk
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
32.950 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 4
Година 01/2008 Километража 502258 км Сила 370 кс
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
49.570 € PLN 226.900 PLN
Возило со дигалка со корпа
Модел MX250 Дофат на стрела 25.3 м Носивост 200 кг
Година 2016 Километража Сила
Полска, Rzeszow
Контактирајте го продавачот
27.290 € PLN 124.900 PLN
Возило со дигалка со корпа
Модел DA320 Носивост 225 кг
Година 2011 Километража Сила
Полска, Rzeszow
Контактирајте го продавачот
23.600 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 2 Модел EAGLE2422 Висина на подигање 24.5 м Дофат на стрела 21 м Носивост 13000 кг
Година 02/2000 Километража 69007 км Сила 184 kW
Италија, Villafalletto (CN)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 6 Висина на подигање 12.8 м
Година 01/2016 Километража 153483 км Сила 460 кс
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 6 Висина на подигање 12.8 м
Година 01/2016 Километража 98890 км Сила 460 кс
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 6 Висина на подигање 11 м
Година 01/2016 Километража 68477 км Сила 460 кс
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Машина за обележување на патишта
Година 07/1997 Километража Сила 150 кс
Германија, Wendelstein
Контактирајте го продавачот
29.800 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел Time France ET32LE Носивост 120 кг
Година 2015-02 Километража 199734 км Сила 126 кс
Шпанија, Alcasser (Valencia)
камион-мешалка RENAULT Omega Rhino камион-мешалка RENAULT Omega Rhino камион-мешалка RENAULT Omega Rhino
3
Контактирајте го продавачот
129.600 € GBP 110.000 GBP
Камион-мешалка
Година 2015 Километража 3000 км Сила
Обединето Кралство, Billingham
Контактирајте го продавачот
28.850 € Без ДДВ
Прскалка за битуменска емулзија
Евро Euro 2
Година 2001 Километража 394522 км Сила 340 кс
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
30.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5
Година 2014-05 Километража 40756 км Сила 122 кс
Германија, Regensburg
машина за рециклирање на асфалт RENAULT rinhevald машина за рециклирање на асфалт RENAULT rinhevald машина за рециклирање на асфалт RENAULT rinhevald
3
Контактирајте го продавачот
32.770 € PLN 150.000 PLN
Машина за рециклирање на асфалт
Година Километража Сила
Полска, Kościan
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 214 огласа
Прикажи
Претплати се