Филтри -

Градежни машини RENAULT од Белгија

Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

28 огласа: Градежни машини RENAULT од Белгија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел JS 00 B1
Година 1987-01-01 Километража 196967 км Сила
Белгија, Torhout
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 7680 кг
Година 2009 Километража 1 км Сила
Белгија, Overpelt
Контактирајте го продавачот
174.950 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 66935 км Сила
Белгија, Overpelt
Контактирајте го продавачот
29.750 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 4 Носивост 17706 кг
Година 2010-12-21 Километража 310191 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
8.950 € Без ДДВ
Прскалка за битуменска емулзија
Носивост 6480 кг
Година 01/1987 Километража 500141 км Сила
Белгија, Kessel
Контактирајте го продавачот
31.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6 Модел K32
Година 06/2020 Километража 67510 км Сила
Белгија, AVIN
Контактирајте го продавачот
13.950 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел SAS ETL 23-125 Висина на подигање 1250 м Дофат на стрела 7 м
Година 11/2016 Километража 150242 км Сила
Белгија, AVIN
Контактирајте го продавачот
49.995 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6 Модел vtl135 evo Висина на подигање 11.3 м Дофат на стрела 7.6 м
Година 12/2020 Километража 45829 км Сила
Белгија, Lebbeke
Контактирајте го продавачот
137.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 6
Година 2023 Километража 88 км Сила
Белгија, Meer
Контактирајте го продавачот
21.850 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 4
Година 2006 Километража 404275 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
36.850 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 4
Година 2012 Километража 240709 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
33.800 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5 Носивост 18008 кг
Година 2010-12-15 Километража 359662 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
28.700 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Носивост 18480 кг
Година 2009-03-23 Километража 372999 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
28.850 € Без ДДВ
Прскалка за битуменска емулзија
Евро Euro 2
Година 2001 Километража 394522 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
25.750 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 4 Носивост 17496 кг
Година 2008-03-19 Километража 481762 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
26.750 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 4 Носивост 18305 кг
Година 2007-10-16 Километража 365183 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
80.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 15833 кг
Година 2017-06-22 Километража 174657 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
81.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 15914 кг
Година 2017-09-28 Километража 154300 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
80.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 19347 кг
Година 2017-06-16 Километража 175532 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6 Модел ETL-32-125
Година 2020-05 Километража 51000 км Сила
Белгија, Roeselare
Контактирајте го продавачот
39.850 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 4 Носивост 14651 кг
Година 2011-03-24 Километража 250735 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 3
Година 01/2003 Километража 440000 км Сила
Белгија, MONT (Houffalize)
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 01/2006 Километража 346000 км Сила
Белгија, MONT (Houffalize)
Контактирајте го продавачот
14.200 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 900 кг
Година 1991-05-13 Километража 131790 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 3 Модел 162 TME Висина на подигање 17 м Носивост 1725 кг
Година 2006-08-18 Километража 272379 км Сила
Белгија, Handzame
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се