Филтри -

Градежни машини RENAULT

Резултати од пребарување: 468 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

468 огласа: Градежни машини RENAULT

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
34.460 € PLN 155.000 PLN
Автодигалка
Модел Fassi F150A.23
Година 2011 Километража 230000 км Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
174.950 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 66935 км Сила
Холандија, Overpelt
Контактирајте го продавачот
аукција 81.000 € Со вклучен ДДВ
Прскалка за битуменска емулзија
Година 2009 Километража 64300 км Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
16.400 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5
Година 08/2016 Километража 140000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
59.800 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Модел LT8 7H Носивост 15833 кг
Година 2016-03-16 Километража 208000 км Сила
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
34.800 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5 Модел AMB 8 Носивост 18940 кг
Година 2012-06-22 Километража 255000 км Сила
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
16.550,41 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5
Година 08/2016 Километража 1335 м/ч Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Возило со дигалка со корпа
Година 2013 Километража 86893 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
SVV Ritchie Bros. Auctioneers France SAS
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел EN 150 T Носивост 1700 кг
Година 2003 Километража 342000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 2012 Километража 278659 км Сила
Полска, Włoszczowa
Контактирајте го продавачот
23.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 4
Година 06/2007 Километража 300000 км Сила
Франција, Ouanne
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 5
Година 10/2009 Километража 406675 км Сила
Франција, MONBEQUI
Контактирајте го продавачот
46.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Модел Imer Type: LT9-7H
Година 10/2016 Километража 146132 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
19 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
33.330 € PLN 149.900 PLN
Возило со дигалка со корпа
Модел 162 PRO H Носивост 250 кг
Година 2015 Километража 78000 км Сила
Полска, Rzeszow
Контактирајте го продавачот
55.560 € PLN 249.900 PLN
Возило со дигалка со корпа
Модел PLA250 Носивост 220 кг
Година 2016 Километража 37439 км Сила
Полска, Rzeszow
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 18125 кг
Година 06/2015 Километража 108348 км Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 6 Носивост 9730 кг
Година 01/2015 Километража 226846 км Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
28.880 € PLN 129.900 PLN
Возило со дигалка со корпа
Модел K42P Носивост 200 кг
Година 2018 Километража 164073 км Сила
Полска, Rzeszow
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Година 1987 Километража 196967 км Сила
Белгија, Torhout
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Возило со дигалка со корпа
Модел K32
Година 07/2020 Километража 24439 км Сила
Франција, HUTTENHEIM
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел ET-26-LEXS Висина на подигање 10 м Дофат на стрела 5 м Носивост 120 кг
Година 2012 Километража 155000 км Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел VT48NE Висина на подигање 16 м Дофат на стрела 8 м Носивост 200 кг
Година 2010 Километража 84660 км Сила
Украина, Киев
возило со дигалка со корпа RENAULT Midlum
1
Контактирајте го продавачот
44.000 €
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел EN-140-TPC Висина на подигање 14 м
Година Километража 27500 км Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел 122F Висина на подигање 12.5 м Дофат на стрела 6.5 м Носивост 200 кг
Година 2012 Километража 34340 км Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел ET-38-LF Висина на подигање 14.5 м Дофат на стрела 6.5 м Носивост 200 кг
Година 2011 Километража 192000 км Сила
Украина, Киев
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 468 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се