Филтри -

Градежни машини RDK од Украина

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини RDK од Украина: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 21.620 €
Кран гасеничар
Висина на подигање 25 м Дофат на стрела 12.5 м Носивост 25000 кг Капацитет на крајот на стрелата 25 т Брзина на подигање на товар 0.37 м/мин
Година 1979 Километража Сила
Украина, Одесса
Контактирајте го продавачот
23.400 € Без ДДВ
Кран гасеничар
Висина на подигање 22.5 м Дофат на стрела 22 м Дофаќач 5 м Носивост 25 кг
Година 1984 Километража Сила 108 кс
Украина, Киев
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
118 € / смена
Кран гасеничар
Висина на подигање 32 м Дофаќач 5 м Носивост 25000 кг
Година 12/2013 Километража 1 км Сила
Украина, Обухов
кран гасеничар RDK 500 кран гасеничар RDK 500
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Висина на подигање 50 м Дофат на стрела 31 м Дофаќач 25 м Носивост 50000 кг
Година 1989 Километража Сила
Украина, Киев
кран гасеничар RDK 250
1
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 38.920 €
Кран гасеничар
Висина на подигање 47 м Дофаќач 20 м Носивост 25000 кг
Година 1990 Километража Сила
Украина, Киев
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се