Филтри -

Градежни машини RAIMONDI од Европа

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини RAIMONDI: 17 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 2006 Километража Сила
Италија, Merate
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 2006 Километража Сила
Италија, Merate
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
кула кран RAIMONDI MRT-39+3
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 24 м Дофат на стрела 40 м Носивост 2000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1000 т
Година 2006 Километража Сила
Италија, Correggio
кула кран RAIMONDI MR 66
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 30 м Дофат на стрела 45 м Носивост 2500 кг
Година 2004 Километража Сила
Италија, Albinea
кула кран RAIMONDI MR210
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 32.1 м Дофат на стрела 66 м Носивост 10000 кг
Година 2002 Километража Сила
Холандија, Vierpolders
Контактирајте го продавачот
70.000 €
Кула кран
Дофат на стрела 66 м Носивост 10000 кг
Година 2001 Километража Сила
Белгија, Chaudfontaine (Embourg)
кула кран RAIMONDI MR 45+3
1
Контактирајте го продавачот
35.500 €
Кула кран
Висина на подигање 24 м Дофат на стрела 42 м Носивост 2500 кг
Година 2005 Километража Сила
Италија, Albinea
кула кран RAIMONDI ER 240
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 62 м Дофат на стрела 70 м Носивост 14000 кг Капацитет на крајот на стрелата 2.8 т
Година 2004 Километража Сила
Словачка, Bratislava, Staré Mesto
кула кран RAIMONDI MR183
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 36 м Дофат на стрела 66 м Капацитет на крајот на стрелата 1.7 т
Година 2005 Километража Сила
Словачка
кула кран RAIMONDI GMR93 кула кран RAIMONDI GMR93
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 42 м
Година 2002 Километража Сила
Италија, Stroncone (TR)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 2005 Километража Сила
Италија, Merate
кула кран RAIMONDI MR 66 + 3
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 2008 Километража Сила
Италија, Merate
кула кран RAIMONDI MR 66
1
Контактирајте го продавачот
23.500 €
Кула кран
Висина на подигање 24 м Дофат на стрела 45 м Носивост 2500 кг
Година 2001 Километража Сила
Италија, Albinea
кула кран RAIMONDI Mrt 66+3 year 2008
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 45 м Носивост 2500 кг
Година 2008 Километража Сила
Италија, Correggio
кула кран RAIMONDI MR 45
1
Контактирајте го продавачот
26.000 €
Кула кран
Висина на подигање 36 м Дофат на стрела 42 м Носивост 3000 кг
Година 2000 Километража Сила
Италија, Albinea
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се