Филтри -

Градежни машини RAIMONDI

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини RAIMONDI: 15 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
кула кран RAIMONDI MRT-39+3
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 24 м Дофат на стрела 40 м Носивост 2000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1000 т
Година 2006 Километража Сила
Италија, Correggio
кула кран RAIMONDI MR 66
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 30 м Дофат на стрела 45 м Носивост 2500 кг
Година 2004 Километража Сила
Италија, Albinea
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
кула кран RAIMONDI MR210
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 32.1 м Дофат на стрела 66 м Носивост 10000 кг
Година 2002 Километража Сила
Холандија, Vierpolders
Контактирајте го продавачот
70.000 €
Кула кран
Дофат на стрела 66 м Носивост 10000 кг
Година 2001 Километража Сила
Белгија, Chaudfontaine (Embourg)
кула кран RAIMONDI MR 45+3
1
Контактирајте го продавачот
35.500 €
Кула кран
Висина на подигање 24 м Дофат на стрела 42 м Носивост 2500 кг
Година 2005 Километража Сила
Италија, Albinea
кула кран RAIMONDI ER 240
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 62 м Дофат на стрела 70 м Носивост 14000 кг Капацитет на крајот на стрелата 2.8 т
Година 2004 Километража Сила
Словачка, Bratislava, Staré Mesto
кула кран RAIMONDI MR183
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 36 м Дофат на стрела 66 м Капацитет на крајот на стрелата 1.7 т
Година 2005 Километража Сила
Словачка
кула кран RAIMONDI GMR93 кула кран RAIMONDI GMR93
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 42 м
Година 2002 Километража Сила
Италија, Stroncone (TR)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 2005 Километража Сила
Италија, Merate
кула кран RAIMONDI MR 66 + 3
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 2008 Километража Сила
Италија, Merate
кула кран RAIMONDI MR 66
1
Контактирајте го продавачот
23.500 €
Кула кран
Висина на подигање 24 м Дофат на стрела 45 м Носивост 2500 кг
Година 2001 Километража Сила
Италија, Albinea
кула кран RAIMONDI Mrt 66+3 year 2008
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 45 м Носивост 2500 кг
Година 2008 Километража Сила
Италија, Correggio
кула кран RAIMONDI MR 45
1
Контактирајте го продавачот
26.000 €
Кула кран
Висина на подигање 36 м Дофат на стрела 42 м Носивост 3000 кг
Година 2000 Километража Сила
Италија, Albinea
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Кула кран
Година 2002 Километража Сила
Италија, Roma
кула кран RAIMONDI MRT 180, refurbished in 2021!
1
Контактирајте го продавачот
98.500 € Без ДДВ
Кула кран
Висина на подигање 24 м Дофат на стрела 60 м
Година 2007 Километража Сила
Германија, Frankfurt/Main
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се