Филтри -

Градежни машини Qingdao Hezhong

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини Qingdao Hezhong: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови натоварувач со тркала Qingdao Hezhong ZL920A нови натоварувач со тркала Qingdao Hezhong ZL920A нови натоварувач со тркала Qingdao Hezhong ZL920A
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Евро Euro 2 Носивост 1300 кг
Година 2021 Километража Сила 58 kW
Казахстан, Нур-Султан
нови натоварувач со тркала Qingdao Hezhong ZL942 нови натоварувач со тркала Qingdao Hezhong ZL942 нови натоварувач со тркала Qingdao Hezhong ZL942
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Носивост 2500 кг
Година 2021 Километража Сила 85 kW
Казахстан, Нур-Султан
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се