Филтри -

Градежни машини QINGDAO PROMISING

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини QINGDAO PROMISING: 16 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
12.500 US$ EUR ≈ 10.740 €
Натоварувач со тркала
Евро Euro 2 Висина на подигање 2.8 м Носивост 2000 кг Брзина 25 км/ч
Година 10/2020 Километража 10 км Сила 60 kW
Кина, qingzhou
Контактирајте го продавачот
13.850 US$ EUR ≈ 11.900 €
Натоварувач со тркала
Евро Euro 2 Висина на подигање 3.5 м Носивост 2800 кг Брзина 25 км/ч
Година 10/2020 Километража 10 км Сила 74.9 kW
Кина, qingzhou
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови камион-мешалка QINGDAO PROMISING CML350
1
Контактирајте го продавачот
23.350 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 2 Носивост 2200 кг
Година 03/2021 Километража 10 км Сила 85 kW
Кина, Qingdao
Контактирајте го продавачот
8.450 US$ EUR ≈ 7.261 €
Натоварувач со тркала
Евро Euro 2 Висина на подигање 2.65 м Носивост 1200 кг Брзина 25 км/ч
Година 10/2020 Километража 10 км Сила 37 kW
Кина, qingzhou
Контактирајте го продавачот
10.800 US$ EUR ≈ 9.281 €
Натоварувач со тркала
Евро Euro 3 Висина на подигање 2.65 м Носивост 1500 кг Брзина 25 км/ч
Година 03/2021 Километража 10 км Сила 36.8 kW
Кина, qingzhou
нови натоварувач со тркала QINGDAO PROMISING 1.0T New Telescopic Loader ZL10
1
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Евро Euro 2 Носивост 1000 кг Брзина 25 км/ч
Година 03/2021 Километража 10 км Сила 53 кс
Кина, qingzhou
камион-мешалка QINGDAO PROMISING 1.6 CBM Small Concrete Mixer Truck CML16
1
Контактирајте го продавачот
14.850 US$ EUR ≈ 12.760 €
Камион-мешалка
Евро Euro 2
Година Километража Сила 60 kW
Кина, Qingdao
Контактирајте го продавачот
10.800 US$ EUR ≈ 9.281 €
Натоварувач со тркала
Евро Euro 3 Висина на подигање 2.7 м Носивост 1600 кг Брзина 25 км/ч
Година 10/2020 Километража 10 км Сила 36.8 kW
Кина, qingzhou
Контактирајте го продавачот
12.300 US$ EUR ≈ 10.570 €
Натоварувач со тркала
Евро Euro 2 Висина на подигање 2.8 м Носивост 1800 кг Брзина 25 км/ч
Година 10/2020 Километража 10 км Сила 47 kW
Кина, qingzhou
Контактирајте го продавачот
5.850 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Евро Euro 2 Висина на подигање 2.3 м Носивост 800 кг Брзина 25 км/ч
Година 06/2021 Километража 10 км Сила 25 kW
Кина, qingzhou
Контактирајте го продавачот
14.150 US$ EUR ≈ 12.160 €
Натоварувач со тркала
Евро Euro 2 Висина на подигање 4.5 м Носивост 2000 кг Брзина 25 км/ч
Година 11/2020 Километража 10 км Сила 60 kW
Кина, qingzhou
Контактирајте го продавачот
27.950 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 2 Носивост 3000 кг
Година 03/2021 Километража 10 км Сила 125 кс
Кина, qingzhou
Контактирајте го продавачот
8.100 US$ EUR ≈ 6.961 €
Натоварувач со тркала
Евро Euro 2 Висина на подигање 2.6 м Носивост 1000 кг Брзина 25 км/ч
Година 10/2020 Километража 10 км Сила 36 kW
Кина, qingzhou
нови камион-мешалка QINGDAO PROMISING 2.0CBM Self-Loading Concrete Mixer Truck
1
Контактирајте го продавачот
16.250 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 2 Модел CML200 Носивост 2000 кг
Година 03/2021 Километража 10 км Сила 103 кс
Кина, Qingdao
Контактирајте го продавачот
10.650 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач на тркала
Евро Euro 3 Носивост 1500 кг
Година 03/2021 Километража 5 м/ч Сила 36.8 kW
Кина, Qingdao
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се