Филтри -

Градежни машини Putzmeister од Украина

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

17 огласа: Градежни машини Putzmeister од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
58.000 € Без ДДВ
Стационарна пумпа за бетон
Година 2011 Километража 482 м/ч Сила
Украина, Одесская обл
нови стационарна пумпа за бетон Putzmeister GVH 2/2 130 Shut-off valve Sperrschieber нови стационарна пумпа за бетон Putzmeister GVH 2/2 130 Shut-off valve Sperrschieber нови стационарна пумпа за бетон Putzmeister GVH 2/2 130 Shut-off valve Sperrschieber
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарна пумпа за бетон
Година Километража Сила
Украина, Києво - Святошинський р-н
нови стационарна пумпа за бетон Putzmeister BSA 1409 D
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарна пумпа за бетон
Година 2022 Километража Сила
Украина, Rivne
нови стационарна пумпа за бетон Putzmeister M 740 D нови стационарна пумпа за бетон Putzmeister M 740 D
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарна пумпа за бетон
Година 2023 Километража Сила
Украина, Rivne
нови пумпа за бетон Putzmeister BSF 36.4
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Модел BSF 36.4
Година 2023 Километража Сила
Украина, Rivne
нови стационарна пумпа за бетон Putzmeister BSA 1407 D
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарна пумпа за бетон
Година 2020 Километража Сила
Украина, Rivne
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за малтерисување
Година 2017 Километража Сила
Украина, Rivne
нови моторна полирка за бетон Putzmeister EB600L
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Моторна полирка за бетон
Година 2022 Километража Сила
Украина, Rivne
нови пумпа за бетон Putzmeister M32 нови пумпа за бетон Putzmeister M32 нови пумпа за бетон Putzmeister M32
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 2022 Километража Сила
Украина, Києво - Святошинський р-н
стационарна пумпа за бетон Putzmeister BSA 1409 D стационарна пумпа за бетон Putzmeister BSA 1409 D стационарна пумпа за бетон Putzmeister BSA 1409 D
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарна пумпа за бетон
Година Километража 250 м/ч Сила
Украина, Києво - Святошинський р-н
нови камион-мешалка Putzmeister P 12 нови камион-мешалка Putzmeister P 12
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 2020 Километража Сила
Украина, Києво - Святошинський р-н
нови машина за малтерисување Putzmeister MP25
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за малтерисување
Година 2023 Километража Сила
Украина, Rivne
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стрела за заливање со бетон
Година 2022 Километража Сила
Украина, Києво - Святошинський р-н
машина за малтерисување Putzmeister P 13 машина за малтерисување Putzmeister P 13 машина за малтерисување Putzmeister P 13
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за малтерисување
Година 2016 Километража Сила
Украина, Rivne
нови стационарна пумпа за бетон Putzmeister P 718 нови стационарна пумпа за бетон Putzmeister P 718 нови стационарна пумпа за бетон Putzmeister P 718
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарна пумпа за бетон
Година 2021 Километража Сила
Украина, Rivne
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 2013 Километража 120 м/ч Сила
Украина, Rivne
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Малтер пумпа
Година 2020 Километража Сила
Украина, Rivne
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се