Филтри -

Градежни машини Putzmeister од Турција

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

14 огласа: Градежни машини Putzmeister од Турција

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
пумпа за бетон Putzmeister  на шасија Mercedes-Benz AROCS 4443
1
Контактирајте го продавачот
535.000 €
Пумпа за бетон
Година 2022 Километража 27000 км Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
309.700 € TRY 10.830.000 TRY
Пумпа за бетон
Година 2016 Километража 105830 км Сила
Турција
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
267.400 € TRY 9.350.000 TRY
Пумпа за бетон
Година 2012 Километража 170735 км Сила
Турција
нови машина за малтерисување Putzmeister 2023 нови машина за малтерисување Putzmeister 2023
2
Контактирајте го продавачот
3.250 € Без ДДВ
Машина за малтерисување
Година 01/2023 Километража Сила
Турција, Osmangazi/Bursa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 5 Модел 38-5 ERGONİC
Година Километража 104998 км Сила
Турција, SANCAKTEPE / İSTANBUL
пумпа за бетон Putzmeister 2023 MODEL 33.43 MERCEDES 38-5 PUTZMEİSTER CONCRETE PUMP
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 06/2023 Километража 15000 км Сила
Турција, SANCAKTEPE / İSTANBUL
пумпа за бетон Putzmeister 2023 MODEL ZERO   на шасија Mercedes-Benz 2023 MODEL 41.43 MERCEDES BENZ 47-5 PUTZMEİSTER CONCRETE PUMP
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 06/2023 Километража Сила
Турција, SANCAKTEPE / İSTANBUL
стрела за заливање со бетон Putzmeister RV 10
1
Контактирајте го продавачот
3.000 €
Стрела за заливање со бетон
Година 2006 Километража Сила
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
53.000 €
Стрела за заливање со бетон
Година 1999 Километража Сила
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
260.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Година 2015 Километража 167517 км Сила
Турција, Afyonkarahisar/Merkez
пумпа за бетон Putzmeister M56  на шасија Mercedes-Benz
1
Контактирајте го продавачот
1.100 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Година 2013 Километража 20000 км Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
287.950 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 5
Година 01/2015 Километража 62000 км Сила
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
1.111 US$ EUR ≈ 1.024 €
Пумпа за бетон
Модел 2012
Година 2012 Километража 63000 км Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
1.111 US$ EUR ≈ 1.024 €
Пумпа за бетон
Година 2013 Километража 46000 км Сила
Турција
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи